Od 1992 roku z Wami.

Hologramy indywidualne

Przy większych nakładach warto rozważyć wykonanie hologramów indywidualnych (unikatowych). Oznacza to, że hologram będzie jedyny i niepowtarzalny. Takie hologramy wymagają zrobienia indywidualnej matrycy holograficznej, którą tworzymy dla Państwa przy pierwszym zamówieniu. Przy kolejnych zamówieniach hologramy są zawsze tłoczone z tej samej matrycy.

Branże wykorzystujące hologramy indywidualne

FMCG

Samochodowa

Art. Chemiczne

Farmaceutyczna

Odzieżowa

Edukacja

Alkohol

Rolnicza

Banki

Instytucje Rządowe

Beauty

Elektronika

Projekt

Proces produkcji hologramów indywidualnych rozpoczynamy od projektu, który tworzymy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami. Uzgadniamy kształt, wielkość oraz co chcieliby Państwo zobaczyć w Swoim hologramie. W projekcie opisujemy wygląd hologramu, a także efekty specjalne, które proponujemy. Termin wykonania projektu: do 3 dni roboczych.

Matryca

Po akceptacji projektu przygotowujemy na życzenie hologram próbny lub od razu matrycę holograficzną. Termin realizacji matrycy: do 21 dni roboczych.

Nano-optyczny system do tworzenia matryc holograficznych.

NOIS (Nano-Optical Imaging System) to najbardziej zaawansowana technologia tworzenia matryc holograficznych 4 generacji. Technlogia ta znacznie wyprzedza pod względem jakości i poziomu zabezpieczeń hologramów starsze systemy tworzenia matryc takie jak Dot-Matrix czy Kinemax.

Rodzielczość ponad 600.000 dpi pozwala na stworzenie unikalnych efektów wizualnych takich jak nano-teksty, nano-obrazy i mikrostruktury. Dla porównania system Dot-Matrix pozwala na tworzenie hologramów w maksymalnej rodzielczości do 12.000 dpi, a Kinemax do 120.000 dpi.

Hologramy

Po wykonaniu matrycy tłoczymy hologramy. Ceny jednostkowe hologramu uzależnione są od wielkości pola powierzchni w cm² oraz od nakładu.
Zobacz: technologia wytwarzania i przykładowe efekty specjalne. Dodatkowo każdy hologram może być z niepowtarzalnym numerem – kolejnym lub z bazy danych.

0
  • KOSZYK PUSTY