Od 1992 roku z Wami.

Holograficzne naklejki samochodowe: Przepustki na szybę, Vera-Taxi i NOC STOP

Oprócz rozwiązań prezentowanych poniżej możemy przygotować i wykonać różnego rodzaju naklejki holograficzne na szybę samochodu – np. dla samochodów upoważnionych do wjazdu na parking lub mające zastosowanie jako oznakowanie samochodów objętych ubezpieczeniem przez danego ubezpieczyciela.

Holograficzne przepustki na szybę!

Skuteczne znakowanie samochodów – od teraz łatwe i funkcjonalne dzięki holograficznym przepustkom na szybę pojazdu!

Wszędzie tam, gdzie jest duży ruch, gdzie potrzebna jest łatwa i szybka weryfikacja, hologramy na szybę stanowią znakomite rozwiązanie. Taka przepustka przyklejona od wewnątrz do szyby pojazdu jest wygodna i niepodrabialna. Wygrawerowane znaki (dowolne znaki alfanumeryczne: kolejny numer, data, rok itp) są doskonale czytelne od zewnątrz samochodu, także w nocy. Osoba kontrolująca przepustki z łatwością zauważy mieniące się hologramy i bez trudu odczyta wygrawerowaną na nich informację.
Holograficzne przepustki na szybę pojazdu – to wygoda, funkcjonalność i bezpieczeństwo!

Vera-Taxi

Doskonałe nowoczesne rozwiązanie umożliwiające oznakowanie taksówek – etykiety holograficzne umieszczane na przedniej szybie samochodów. Składają się one z dwóch części – właściwej etykiety holograficznej, do której przyklejana jest etykieta transparentna z nadrukowywanym wcześniej tekstem np. herbem miasta, numerem licencji, numerem rejestracyjnym samochodu. Znak holograficzny wykonany jest na folii samodestrukcyjnej (temper evident) tzn., że przyklejony do szyby niszczy się przy każdej próbie oderwania go od podłoża. Dostarczonymi przez nas etykietami holograficznymi oznakowane są taksówki w kilku miastach Polski.

NOC STOP

Są to naklejki z elementami holograficznymi umieszczane na szybach samochodów od strony wewnętrznej. Stanowią doskonałe nowoczesne rozwiązanie umożliwiające oznakowanie pojazdów właścicieli pragnących wziąć udział w akcjach prewencyjnych organizowanych przez Komendy Policji, a mających na celu zapobieżenie kradzieżom samochodów. Właściciele pojazdów, którzy deklarują, że z reguły nie jeżdżą tymi pojazdami w godzinach nocnych umieszczają nalepki „NOC STOP” na szybach swoich aut. Pojawienie się samochodu z taką naklejką w godzinach nocnych jest sygnałem dla patroli do zatrzymania pojazdu i wylegitymowania kierowcy. Naklejki te posiadają charakterystyczny i efektowny wygląd. Są bardzo dobrze widoczne w świetle reflektorów i lamp. Są w pełni odporne na kopiowanie. Naklejki posiadają nacięcia powodujące to, że raz przyklejone do szyby niszczą się przy próbie oderwania ich od podłoża. Istnieje możliwość umieszczenia logo sponsora akcji lub innego dodatkowego elementu na oferowanej przez nas naklejce.

0
  • KOSZYK PUSTY