Od 1992 roku z Wami.

Papiery zabezpieczone Veriano 120 oraz Veriano 80 do samodzielnego zadruku (pakiety od ręki)

Wysokiej jakości papier z dwutonowym znakiem wodnym na całej powierzchni, oraz nitkami widocznymi w świetle UV. Papier Veriano został przygotowany dla tych użytkowników, którzy chcą samodzielnie stworzyć różnego rodzaju dokumenty. Świetnie nadaje się do druku na drukarkach atramentowych i laserowych.

Co ważne! W każdym pakiecie znajduje się 50 (Veriano 120) lub 100 (Veriano 80) arkuszy ponumerowanych indywidualnym, niepowtarzalnym numerem widocznym tylko w świetle UV. Kupując pakiet Veriano masz pewność, że otrzymujesz oryginalny, unikatowy, tylko Twój papier!

Aby arkusze A4 racjonalnie wykorzystać np. w mniejszych formatach, numer jest rozmieszczany sześciokrotnie.

Pakiet papieru Veriano 120

  • Pakiet Veriano 120
  • Format A4
  • Gramatura 120g/m2
  • Pakowany po 50 szt.
Wzór znaku wodnego
Numer widoczny w świetle UV
Pakiet papieru Veriano 80

  • Pakiet Veriano 80
  • Format A4
  • Gramatura 80g/m2
  • Pakowany po 100 szt.

Papier z paskiem holograficznym

Papier z paskiem to wysokiej jakości papier z wgrzanym elementem holograficznym. Został przygotowany z myślą o użytkownikach, którzy chcą samodzielnie stworzyć różnego rodzaju dokumenty

Dedykowany jest do drukarek biurowych – atramentowych

Element holograficzny dodaje prestiżu, uatrakcyjnia dokument, a zarazem stanowi zabezpieczenie przed kopiowaniem: kserowaniem, skanowaniem.

Dodatkowo na powierzchnię papieru naniesiony jest numer widoczny w świetle UV. Ten sam numer nadrukowany jest na hologramie który umieszczony jest na opakowaniu.

Dostawa nawet w 24h!

Przykładowe zastosowanie papieru: certyfikaty, akcje, gwarancje (karty gwarancyjne), bilety, zaproszenia, dyplomy, świadectwa ukończenia kursów i szkoleń, zaświadczenia, zezwolenia, przepustki, wejściówki, wjazdówki, licencje, bony towarowe, bony upominkowe, bony prezentowe, talony, kupony, bilety, blankiety, czeki, weksle, oficjalne pisma, oficjalne podziękowania, akty lokacyjne, założycielskie, elegancki papier firmowy do korespondencji biznesowej, umowy.

Papier ze znakiem wodnym – Vera

Znak wodny to obraz widziany w świetle przechodzącym uzyskiwany w trakcie produkcji papieru.
Wadą takiego rozwiązania jest to, że aby uzyskać taki papier trzeba złożyć zamówienie w papierni na minimum 1000 kg to znaczy na około 200 000 arkuszy A4.

My proponujemy inny sposób: znak wodny nakładany jest na gotowy już papier specjalną techniką penetrującą.
Dzięki tej innowacji możemy zaoferować naszym Klientom rozsądny nakład już od 1000 arkuszy A4. Dostępne gramatury to
90-130 g/m², a barwy od jasnej bieli do stonowanego jasnego beżu.
Logo, logotyp, herb w formie znaku wodnego uszlachetnią dokument, zabezpieczą przed podróbką, dodadzą wagi i prestiżu.

Zastosowanie: wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić wagę dokumentu – prestiżowe papiery firmowe, listowniki, umowy, akcje, dyplomy, certyfikaty, świadectwa itp.

Druk: na wszystkich profesjonalnych urządzeniach poligraficznych, ale także na biurowych drukarkach atramentowych i laserowych.

Nakład: już od 1000 arkuszy A4.

0
  • KOSZYK PUSTY